zamknij
MENU

Nasze realizacje:

Sklejka w mieszkaniu

Projekt wnętrz apartamentu dla singla – cały w sklejce!

Klient oczekiwał, że znajdziemy pomysł na jego nowe nieustawne mieszkanie. Ten trzypokojowy apartament dzięki naszym zabiegom, stał się przestronnym wnętrzem z otwartą kuchnią i oryginalnym wystrojem: wnętrze całe w sklejce – nawet meble wykonane są z tego materiału.

Przeprojektowaliśmy standardowy, deweloperski układ mieszkania – proponując zamiast niego nowoczesny podział: otwarta przestrzeń z wydzieloną strefą salonową oraz kuchenną. Otwarta na salon kuchnia z wyspą do gotowania oraz miejscem do jedzenia i stołkami barowymi, tzw. hokerami. Wyspę wyposażono w płytę indukcyjną, piekarnik i dwa wąskie cargo. Pozornie mała kuchnia pomieściła liczne szafki z obszernym miejscem do przechowywania sprzętów.
Z salonu do sypialni prowadzą przesuwne drzwi z izolacją akustyczną. Reszta dźwięków ginie za grubą ścianą ze sklejki, przetykaną licznymi wnękami.
Małą łazienkę z oknem – dzięki przeniesieniu pralki do kuchni – udało się dobrze rozplanować. Swobodnie mieści się w niej wanna z parawanem. We wnętrzu łazienki oszczędna ilość ceramiki, ograniczona do strefy mokrej.
Specjalnie z myślą o wnętrzu apartamentu zaprojektowano unikalny regał, który oprócz półek na książki i instrumenty muzyczne, posiada też wyjątkowy ekspozytor na zdjęcia: fotografie przypina się klamerkami do gumek rozpiętymi między kołkami.

Projekt zrealizowany wspólnie z Artes Design.

2016 / #projekt wnętrza mieszkania,nowoczesne wnętrze,minimalizm,meble na zamówienie,zmiana funkcji,kuchnia na wymiar

Δ Zobacz film ze zrealizowanego projektu

Trzypokojowy apartament stał się przestronnym wnętrzem z otwartą kuchnią z oryginalnym wystrojem: wnętrze całe w sklejce – nawet meble wykonane są z tego materiału.

Δ Trzypokojowy apartament stał się przestronnym wnętrzem z otwartą kuchnią z oryginalnym wystrojem: wnętrze całe w sklejce – nawet meble wykonane są z tego materiału.

SALON sąsiaduje z SYPIALNIĄ ukrytą za przesuwnymi drzwiami. Całe wnętrze w sklejce – z niej wykonano okładzinę ścian, wnęki i regały.

Δ SALON sąsiaduje z SYPIALNIĄ ukrytą za przesuwnymi drzwiami. Całe wnętrze w sklejce – z niej wykonano okładzinę ścian, wnęki i regały.

Otwarta na salon kuchnia z wyspą do gotowania, którą wyposażono w płytę indukcyjną.

Δ Otwarta na salon kuchnia z wyspą do gotowania, którą wyposażono w płytę indukcyjną.

Sklejkowe okładziny ścian apartamentu skrywają szereg udogodnień – między innymi WNĘKĘ na kuchenne skarby (por. powyżej).

Δ Sklejkowe okładziny ścian apartamentu skrywają szereg udogodnień – między innymi WNĘKĘ na kuchenne skarby (por. powyżej).

KUCHNIA mieści w szafkach wszystkie sprzęty. WYSPA KUCHENNA z płytą indukcyjną i piekarnikiem, w towarzystwie hokerów.

Δ KUCHNIA mieści w szafkach wszystkie sprzęty. WYSPA KUCHENNA z płytą indukcyjną i piekarnikiem, w towarzystwie hokerów.

Z myślą o wnętrzu apartamentu zaprojektowano unikalny REGAŁ.

Δ Z myślą o wnętrzu apartamentu zaprojektowano unikalny REGAŁ.

Sklejkowy regał jako efektowna dekoracja salonu.

Δ Sklejkowy regał jako efektowna dekoracja salonu.

Dobrze rozplanowana ŁAZIENKA - mimo niewielkich rozmiarów, dzięki przeniesieniu pralki do kuchni - pomieściła wannę z parawanem.

Δ Dobrze rozplanowana ŁAZIENKA - mimo niewielkich rozmiarów, dzięki przeniesieniu pralki do kuchni - pomieściła wannę z parawanem.

Nietypowo nisko umieszczone okno wymusiło użycie niskiego stelaża do miski WC.

Δ Nietypowo nisko umieszczone okno wymusiło użycie niskiego stelaża do miski WC.

Na uwagę zasługuje duża prezycja wykonania, co dobrze obrazuje zdjęcie połączenia okładziny sklejkowej i tynku.

Δ Na uwagę zasługuje duża prezycja wykonania, co dobrze obrazuje zdjęcie połączenia okładziny sklejkowej i tynku.

Podziel się: