Poznaj nas!

zamknij
MENU

O pracowniWarszawska pracownia architektury wnętrz SZARA / studio została stworzona przez projektantkę Darię Burlińską.
Naszym mottem są „wnętrza dla wymagających”.

Daria Burlińska, projektantka prowadząca warszawską pracownię architektury wnętrz SZARA / studio

Pracownia jest częścią znanego kolektywu projektowego DBWT.PL, funkcjonującego na rynku od 2007 r., (m.in. produkującego autorskie oświetlenie).


Daria Burlińska – założycielka pracowni – jest absolwentką rocznika 2007 Wydziału Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (obecnie: Uniwersytet Artystyczny Poznań).

OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Z czystym sumieniem polecamy współpracę z SZARA / Studio. Skorzystaliśmy z usługi projektu i nadzoru autorskiego. Pani Daria tworząc projekt w pełni wykorzystała potencjał mieszkania, uwzględniając jego charakter (kamienica z lat 60tych). Zaproponowała rozwiązania, które są zarówno praktyczne jak i stylowe oraz mieściły się w naszym budżecie Czytaj całą recenzję na Google Maps.

„Usługi projektanta? Kiedyś powiedziałabym «eee tam strata pieniędzy, fanaberia, sama wiem jak to zrobić najlepiej!»
Dziś? Po realizacji (...) projektu (...) mogę powiedzieć, ze nie żałuję ani jednego grosika wydanego na usługi projektanta...” Czytaj całą recenzję na naszym Facebooku.

Bardzo polecam współpracę z SZARA / Studio. Pani Daria jest niewątpliwie profesjonalistką w swojej dziedzinie. Posiada wiedzę i doświadczenie, a także ogromne wyczucie estetyczne. Proponuje różne rozwiązania i pomaga w zdecydowaniu się na to idealne. Ma swoje zdanie ale nie narzuca go. Potrafi słuchać potrzeb klienta...” Czytaj całą recenzję na Google Maps.

Daria Burlińska z pracowni SZARA-studio.pl – artykuł w «Elle Decoration» 11-12/2020

NA ŁAMACH PRASY


Magazyn Elle Decoration wyróżnił Darię Burlińską, prezentując jej biogram wśród prestiżowego grona 20 kobiet polskiego designu.

Można w nim wyczytać – i tak jest w istocie – że: „Projektantkę najbardziej pochłania (…) architektura.”

DOŚWIADCZENIE

SZARA / studio zajmuje się aranżacją wnętrz, projektowaniem mebli na wymiar i oświetlenia. Prowadzimy szkolenia w zakresie zarządzania projektami, warsztaty kreatywne i współpracujemy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi przy konkursie Top Design Award w ramach targów Arena Design.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Prowadzimy projekty wnętrz kompleksowo: od idei do realizacji. Naszych klientów wspieramy na wszystkich etapach budowy czy remontu. Szczególny nacisk kładziemy na funkcjonalność oraz zastosowanie autorskich rozwiązań, takich jak zaprojektowane specjalnie do konkretnego wnętrza mebli, lamp czy innych detali.

WNĘTRZA DLA WYMAGAJĄCYCH

Rezultaty naszej pracy najlepiej ocenić samemu – zapraszamy do zapoznania się ze zrealizowanymi przez nas projektami wnętrz.

JAK PRACUJEMY?

Nasze projekty wnętrz powstają w kilku etapach:

  • Na początku zapoznajemy się z wytycznymi Inwestora, rozmawiamy o potrzebach, upodobaniach i możliwościach. Określamy budżet inwestycji. Na tej podstawie i po przeprowadzeniu inwentaryzacji wnętrz, opracowujemy projekt funkcjonalny. Jest to rzut pomieszczenia z rozplanowaniem funkcji wraz z planowanymi wyburzeniami i nowymi ścianami. Na tym etapie decydujemy o rozmieszczeniu mebli i sprzętów.
  • Po zaakceptowaniu i wyborze projektu funkcjonalnego powstają wizualizacje wnętrz, które pokazują charakter projektu, a w tym wszystkie zastosowane materiały, meble, lampy, okładziny ścienne i podłogowe, armaturę i ceramikę oraz inne elementy wyposażenia.
  • Ostatnim etapem projektowym jest opracowanie dokumentacji projektowej w postaci szczegółowych rysunków wykonawczych. Są to dokładne rysunki techniczne, zawierające wymiary oraz opisy materiałowe i sugerowane rozwiązania konstrukcyjne. Ta precyzyjna i czytelna dokumentacja dla ekip wykonawczych, która pozwala sprawnie przeprowadzić realizację projektu.

NADZÓR AUTORSKI

Opcjonalnie oferujemy również nadzór autorski nad realizacją projektu, który pozwala na uniknięcie błędów i usprawnia prace wykonawcze.

SPRAWDZONI WYKONAWCY

Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami, tj. z ekipami remontowymi, stolarzem, tapicerem oraz dostawcami materiałów, mebli i dodatków.

KOSZTY POD KONTROLĄ

Pomagamy w opracowaniu budżetu realizacyjnego przygotowując listy zamówieniowe i zestawienia materiałowe.

ODPOWIEMY NA PYTANIA

Masz pytania lub wątpliwości dotyczące projektowania wnętrz? Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie udzielimy konsultacji!