Przychodnia weterynaryjna Żyrafa

Projekt witryny, układu funcjonalnego wnętrz i dekoracji

#OZNAKOWANIE, #WNĘTRZE KOMERCYJNE, #OŚWIETLENIE, #NAKLEJKI DEKORACYJNE

Właściciel trójmiejskiej przychodni weterynaryjnej, zamawiając u nas projekt wnętrza oczekiwał, by mimo solidnie przeszklonego wnętrza zapewnić dyskrecję pacjentom i personelowi. Zaproponowaliśmy nie uciekać się do tanich, stosowanych powszechnie chwytów w postaci zaklejania całych witryn wydrukami wielkoformatowymi. Zamiast nich udekorowaliśmy witryny i wnętrza przychodni unikalnymi ilustracjami. Zasłaniając dokładnie Tyle ile trzeba, sympatyczne zwierzęce naklejki są widoczne z daleka i przy okazji są doskonałą wizytówką przychodni.

Nasze studio przygotowało też zgodny z zasadami ergonomii rozkład pomieszczeń, mebli i sprzętu medycznego, tak zwany układ funkcjonalny. Dobraliśmy do ścian i mebli stosowną paletę barw: biele i delikatne, ciepłe szarości dobrze uzupełniają żywe, nasycone kolory naklejek.

Poczekalnia przychodni, miejsce w którymi nasi pupile oczekują z napięciem wizyty, wymagało wyjątkowych zabiegów. Aby nadać miejscu przytulności, zasugerowaliśmy użycie sosnowej boazerii. Na tak przygotowanej ścianie zawisł specjalnie zaprojektowany do tego wnętrza dekoracyjny plafon w kształcie psa i kota. Całość upiększają dodatkowo zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce abażury Guma balonowa.

Ilustracje do wnętrza stworzył dla nas Wojtek Traczyk.

  • aranżacja wnętrz Warszawa • Dzięki naklejkom, mimo przeszklonej witryny, udało się zapewnić pacjentom i personelowi przychodni odrobinę dyskrecji.

Dzięki naklejkom, mimo przeszklonej witryny, udało się zapewnić pacjentom i personelowi przychodni odrobinę dyskrecji.

  • architekt wnętrz Warszawa • Sprzęty i meble rozmieszczono we wnętrzu wg opracowanego przez nas układu funcjonalnego. Naklejki z ilustracjami zwierząt zostały z rozmysłem rozplanowane po zakamarkach przychodni.

Sprzęty i meble rozmieszczono we wnętrzu wg opracowanego przez nas układu funcjonalnego. Naklejki z ilustracjami zwierząt zostały z rozmysłem rozplanowane po zakamarkach przychodni.

  • projektanci wnętrz Warszawa • Dekoracje z naklejek na witrynie pełnią rolę parawanu, a te umieszczone we wnętrzu, są doskonale widoczne z zewnątrz i pełnią rolę wizytówki przychodni.

Dekoracje z naklejek na witrynie pełnią rolę parawanu, a te umieszczone we wnętrzu, są doskonale widoczne z zewnątrz i pełnią rolę wizytówki przychodni.

  • projekty wnętrz Warszawa • Dekoracyjne plafony w poczekalni przychodni, umieszczone na sosnowej boazerii, żyją w doskonałej komitywie, jak przysłowiowy pies z kotem.

Dekoracyjne plafony w poczekalni przychodni, umieszczone na sosnowej boazerii, żyją w doskonałej komitywie – zupełnie nie jak przysłowiowy pies z kotem.

  • aranżacja wnętrz Warszawa • Żyrafa i jej przyjaciele. Ilustracje do naklejek ściennych powstały specjalnie do zaprojektowanego przez nas wnętrza.

Żyrafa i jej przyjaciele. Ilustracje do naklejek ściennych wykonał specjalnie do zaprojektowanego przez nas wnętrza zaprzyjaźniony grafik.

  • architekt wnętrz Warszawa • Jasnoszare ściany zostały stosownie dobrane, by współgrać z białymi meblami i żywymi kolorami naklejek.

Jasnoszare ściany zostały stosownie dobrane, by współgrać z białymi meblami i żywymi kolorami naklejek.

  • projektanci wnętrz Warszawa • Poczekalnia przychodni, udekorowana boazerią, plafonem i abażurami GUMA BALONOWA, produkowanymi w Polsce

Poczekalnia przychodni, udekorowana boazerią, plafonem i rozświetlona abażurami produkowanymi w Polsce GUMA BALONOWA.

Zobacz inne nasze realizacje:

Sklejka w mieszkaniu

Projekt apartamentu dla singla – cały w sklejce!

Klient oczekiwał, że znajdziemy pomysł na jego nowe nieustawne mieszkanie. Ten trzypokojowy apartament dzięki naszym zabiegom, stał się przestronnym wnętrzem z otwartą kuchnią i oryginal..

#MEBLE, #SKLEJKA, #OŚWIETLENIE, #APARTAMENT

ZOBACZ WIĘCEJ

Mały salon i dwa pokoje dziecięce

Projekt mieszkania dla rodziny z dwójką dzieci

Klienci zwrócili się do nas z prośbą o wykonanie liftingu mieszkania. Zakres projektu obejmował odświeżenie salonu, sypialni rodziców i pokoi dziecięcych – dwóch chłopców w wieku szkol..

#STYL ANGIELSKI, #MIESZKANIE, #BOAZERIA, #BIOKOMINEK, #SZTUKATERIA

ZOBACZ WIĘCEJ