Adaptacja schronu na lokal klubowy

Projekt wnętrza i wyposażenia klubu: wystroju, unikalnych mebli i oświetlenia

#WNĘTRZE KOMERCYJNE, #HORECA, #MEBLE, #OŚWIETLENIE, #ROZWIĄZANIA AUTORSKIE

Znana poznańska klubokawiarnia powierzyła nam zadanie adaptacji dawnego schronu mieszczącego się w jego podziemiach. Stworzyliśmy kompleksowy projekt - od układu funkcjonalnego, przez wystrój, po projekt wyjątkowych mebli i oświetlenia. Jak zwykle, zajęliśmy się też nadzorem wykonawczym.

Niskie pomieszczenie z mnóstwem rur nas nie przestraszyło. Zmuszeni pogodzić się z faktem nieusuwalności gigantycznego zaworu instalacji przeciwpożarowej, podjęliśmy decyzję, by go wyeksponować i udekorować sześcienną, niebieską bryłą. Z zawalidrogi stał się w ten sposób dekoracją.

Specjalnie na potrzeby tego wnętrza, zaprojektowaliśmy system siedzisk: prostych brył w mocnych kolorach. Tapicerowane eko-skórą kanapy, fotele i pufy otrzymały do kompletu stworzone przez nas niewielkie stoliki. Wszystkie te lekkie meble są mobilne - pozwalają na szybkie przearanżowanie wnętrza zgodnie z potrzebami.

Szerokie na połowę pomieszczenia schody na wejściu zostały przez nas twórczo wykorzystane na potrzeby klubowiczów – na stopniach rozrzucone są w tym celu uszyte na wymiar czarne poduszki.

W korytarzu po lewej zaplanowaliśmy umiejscowienie mini baru. Aby lepiej zaznaczyć jego obecność we wnętrzu, ściany baru krzyczą intensywnym błękitem. Dysponując niewielką ilością miejsca mini bar zasuwany jest przez ruchomy, umieszczony na kółkach blat z drewnianych bali.

Finalnym elementem wyposażenia jest wyjątkowe oświetlenie, którego kluczowym składnikiem są rury PCV, skrywające świetlówki.

  • projektanci wnętrz Warszawa • Najbrzydszy i nieusuwalny element dawnego schronu wyeksponowano i udekorowano, by z ułomności uczynić atut.

Najbrzydszy i nieusuwalny element dawnego schronu wyeksponowano i udekorowano, by z ułomności uczynić atut.

  • aranżacja wnętrz Warszawa • Skoro nie można było usunąć zawalidrogi – węzła wodociągowego – trzeba go było wyeksponować, zamienić w dekorację.

Skoro nie można było usunąć zawalidrogi – węzła wodociągowego – trzeba go było wyeksponować, zamienić w dekorację.

  • projekty wnętrz Warszawa • Klubowe meble otrzymały do kompletu stworzone przez nas niewielkie stoliki: wytrzymałe, ale lekkie i mobilne - pozwalające na szybkie przearanżowanie wnętrza.

Klubowe meble otrzymały do kompletu stworzone przez nas niewielkie stoliki: wytrzymałe, ale lekkie i mobilne - pozwalające na szybkie przearanżowanie wnętrza.

  • architekt wnętrz Warszawa • Zaprojektowany przez nas na zamówienie system siedzisk: tapicerowanych brył z eko skóry.

Zaprojektowany przez nas na zamówienie system siedzisk: tapicerowanych brył z eko skóry.

  • projektanci wnętrz Warszawa • W korytarzu po lewej zaplanowaliśmy mini bar. Aby lepiej zaznaczyć jego obecność we wnętrzu, ściany baru krzyczą intensywnym błękitem.

W korytarzu po lewej od wejścia zaplanowaliśmy mini bar. Aby lepiej zaznaczyć jego obecność we wnętrzu, ściany baru krzyczą intensywnym błękitem.

  • projekty wnętrz Warszawa • awet schody wykorzystaliśmy na potrzeby klubowiczów – rozrzucone są tam uszyte na wymiar czarne poduszki.

Nawet schody wykorzystaliśmy na potrzeby klubowiczów – rozrzucone są tam uszyte na wymiar czarne poduszki zmieniają niewykorzystaną dotąd przestrzeń w miejsce do siedzenia.

  • aranżacja wnętrz Warszawa • Specjalnie na potrzeby tego wnętrza, zaprojektowaliśmy system siedzisk: prostych brył w mocnych kolorach, z towarzyszącymi im stolikami.

Specjalnie na potrzeby tego wnętrza, zaprojektowaliśmy system siedzisk: prostych brył w mocnych kolorach, z towarzyszącymi im stolikami.

  • architekt wnętrz Warszawa • Unikalne stoliki klubowe (detal).

Unikalne stoliki klubowe (detal).

  • projektanci wnętrz Warszawa • Wyjątkowe oświetlenie, którego kluczowym składnikiem są rury PCV, skrywające świetlówki.

Wyjątkowe oświetlenie, którego kluczowym składnikiem są rury PCV, skrywające świetlówki.

Zobacz inne nasze realizacje:

Sklejka w mieszkaniu

Projekt apartamentu dla singla – cały w sklejce!

Klient oczekiwał, że znajdziemy pomysł na jego nowe nieustawne mieszkanie. Ten trzypokojowy apartament dzięki naszym zabiegom, stał się przestronnym wnętrzem z otwartą kuchnią i oryginal..

#MEBLE, #SKLEJKA, #OŚWIETLENIE, #APARTAMENT

ZOBACZ WIĘCEJ

Mały salon i dwa pokoje dziecięce

Projekt mieszkania dla rodziny z dwójką dzieci

Klienci zwrócili się do nas z prośbą o wykonanie liftingu mieszkania. Zakres projektu obejmował odświeżenie salonu, sypialni rodziców i pokoi dziecięcych – dwóch chłopców w wieku szkol..

#STYL ANGIELSKI, #MIESZKANIE, #BOAZERIA, #BIOKOMINEK, #SZTUKATERIA

ZOBACZ WIĘCEJ