Wąska łazienka

Urządzenie wąskiej, długiej i wysokiej łazienki w kamienicy to duże wyzwanie

#ŁAZIENKA, #KAMIENICA, #LOFT

Mieszkanie młodego małżeństwa mieści się w historycznej kamienicy. Łazienka jest wyjątkowo „nieustawna” – pomieszczenie jest wąskie, długie i wysokie. Gusta właścicieli mieszkania są wielkomiejskie – dlatego łazienkę zaprojektowano w minimalistycznym, surowym loftowym stylu. We wnętrzu dominuje biel, złamana czernią wyposażenia i elementami z postarzanego drewna. Posadzka – doskonale imitująca drewno – jest ceramiczna. Wrażenie surowości podkreślają detale wyposażenia rodem ze starej fabryki – położone na tynku czarne przewody elektryczne w tekstylnym oplocie, matowo czarna armatura łazienkowa oraz czarne, jakże by inaczej, loftowe lampy w drucianych klatkach.

Specjalnie na potrzeby tej realizacji zaprojektowano unikatowy regał łazienkowy, wykonany z postarzanego drewna, przypominający kształtem… drabinę.

Projekt powstał w kooperacji z pracownią Artes Design

  • projekty wnętrz Warszawa • Wąska, długa i wysoka łazienka mieszkania w historycznej kamienicy doskonale wyraża wielkomiejskie gusta jej właścicieli.

Wąska, długa i wysoka łazienka mieszkania w historycznej kamienicy doskonale wyraża wielkomiejskie gusta jej właścicieli.

  • aranżacja wnętrz Warszawa • Łazienkę wyposażono w czarną, matową armaturę – by podkreślić industrialny charakter wnętrza.

Łazienkę wyposażono w czarną, matową armaturę – by podkreślić industrialny charakter wnętrza.

  • architekt wnętrz Warszawa • We wnętrzu dominuje biel z dodatkiem czerni oraz postarzanego drewna. Ceramiczna posadzka doskonale imituje drewno.

We wnętrzu dominuje biel z dodatkiem czerni oraz postarzanego drewna. Ceramiczna posadzka doskonale imituje drewno.

  • projektanci wnętrz Warszawa • Zaprojektowany na zamówienie klientów oryginalny regał łazienkowy w kształcie drabiny, wykonany jest z postarzanego drewna.

Zaprojektowany na zamówienie klientów oryginalny regał łazienkowy w kształcie drabiny, wykonany jest z postarzanego drewna.

  • projekty wnętrz Warszawa • Surowy, industrialny charakter wnętrza podkreślają loftowe, czarne lampy typu „klatka” z nieosłoniętymi żarówkami.

Surowy, industrialny charakter wnętrza podkreślają loftowe, czarne lampy typu „klatka” z nieosłoniętymi żarówkami.

  • aranżacja wnętrz Warszawa • Natynkowe kable w oplocie oraz industrialne, czarne lampy oprócz praktycznych zalet, tworzą minimalistyczną dekorację na ścianach i suficie.

Natynkowe kable w oplocie oraz industrialne, czarne lampy oprócz praktycznych zalet, tworzą minimalistyczną dekorację na ścianach i suficie.

Zobacz inne nasze realizacje:

Sklejka w mieszkaniu

Projekt apartamentu dla singla – cały w sklejce!

Klient oczekiwał, że znajdziemy pomysł na jego nowe nieustawne mieszkanie. Ten trzypokojowy apartament dzięki naszym zabiegom, stał się przestronnym wnętrzem z otwartą kuchnią i oryginal..

#MEBLE, #SKLEJKA, #OŚWIETLENIE, #APARTAMENT

ZOBACZ WIĘCEJ

Mały salon i dwa pokoje dziecięce

Projekt mieszkania dla rodziny z dwójką dzieci

Klienci zwrócili się do nas z prośbą o wykonanie liftingu mieszkania. Zakres projektu obejmował odświeżenie salonu, sypialni rodziców i pokoi dziecięcych – dwóch chłopców w wieku szkol..

#STYL ANGIELSKI, #MIESZKANIE, #BOAZERIA, #BIOKOMINEK, #SZTUKATERIA

ZOBACZ WIĘCEJ