Pop-up restaurant w Polsce

Projekt mebli, oświetlenia i eleganckiego wnętrza tymczasowej restauracji

#MEBLE, #OŚWIETLENIE, #RESTAURACJA, #HORECA, #ROZWIĄZANIA AUTORSKIE, #DODATKI DO WNĘTRZA, #POMYSŁY NA RENOWACJĘ

Mimo niskiego budżetu na realizację, można stworzyć elegancką, nowoczesną restaurację. Dowiedliśmy tego, projektując dla poznańskiego restauratora tymczasowy lokal w urokliwych podziemiach Teatru Nowego, pod nazwą „Stołówka Teatralna Meskaliny”.

Pracę rozpoczęliśmy od zaprojektowania układu pomieszczeń. Na styku kuchni i sali jadalnej zaplanowaliśmy z myślą o potrzebach kelnerów specjalny mebel: wykonaną z pomalowanej sklejki ladę „w niskiej rozdzielczości”.

Heksagon (czyli inaczej sześciokąt) stał się głównym motywem dekoracyjnym we wnętrzu – otrzymały go unikalne stoliki czy podwieszone pod sufitem sześciokątne lampy stworzone specjalnie dla Stołówki.

Po poprzednich najemcach odziedziczono stare fotele i kanapy, które wymagały pomysłowego rozwiązania na renowację. Ukryliśmy je zatem pod nową, wielokolorową tapicerką, przeszytą jaskrawą lamówką.

Oprócz niskiego budżetu, musieliśmy zmierzyć się z innymi wyzwaniami projektowymi, wynikającymi z charakteru wnętrza: lokal położony w podziemiach, podzielony na wiele pomieszczeń, dodatkowo przedzielonych kolumnami a do tego – pokryty wzorzystą posadzką. Wnętrze było mroczne. Jednym z naszych założeń było rozświetlenie lokalu i nadanie mu spójnego charakteru.

Dopełnieniem projektu stały się zaprojektowane przez nas dekoracyjne dodatki do wnętrza, podkreślające jego charakter – między innymi podświetlane ramy do eksponowania plakatów teatralnych, heksagonalne siatki na ścianach, drewniane łaty na kolumnach, czy – nawiązujący do tych ostatnich – wyklejany z folii motyw dekoracyjny na drzwiach prowadzących do lokalu. Zadbaliśmy także o takie szczegóły, jak dekoracja stołów.

 • architekt wnętrz Warszawa • Efektowne wnętrze restauracji przy niskim budżecie? Stało się to możliwe między innymi dzięki pomysłowemu pomysłowemu rozwiązaniu na renowację starych foteli i kanap (po lewej).

Efektowne wnętrze restauracji przy niskim budżecie? Stało się to możliwe między innymi dzięki pomysłowemu pomysłowemu rozwiązaniu na renowację starych foteli i kanap (po lewej).

 • projektanci wnętrz Warszawa • Motyw sześciokąta stał się głównym motywem wnętrza – otrzymały go nawet stoliki zaprojektowane przez nas do tego wnętrza.

Motyw sześciokąta stał się głównym motywem wnętrza – otrzymały go nawet stoliki zaprojektowane przez nas do tego wnętrza.

 • projekty wnętrz Warszawa • Podziemia Teatru Nowego są urokliwe, ale nie zmienia to faktu, że tkwią w podziemiach, podzielone są na wiele pomieszczeń, dodatkowo przedzielonych kolumnami a do tego – pokryte wzorzystą posadzką. Wnętrze było mroczne. Musieliśmy temu stawić czoła.

Podziemia Teatru Nowego są urokliwe, ale nie zmienia to faktu, że tkwią w podziemiach, podzielone są na wiele pomieszczeń, dodatkowo przedzielonych kolumnami a do tego – pokryte wzorzystą posadzką. Wnętrze było mroczne. Musieliśmy temu stawić czoła.

 • aranżacja wnętrz Warszawa • Na potrzeby wnętrza zaprojektowano sześciokątne dekoracje i lampy podwieszane u sufitu.

Na potrzeby wnętrza zaprojektowano sześciokątne dekoracje i lampy podwieszane u sufitu.

 • architekt wnętrz Warszawa • Specjalnie do tego wnętrza zaprojektowaliśmy unikalne oświetlenie, oparte na motywie heksagonu.

Specjalnie do tego wnętrza zaprojektowaliśmy unikalne oświetlenie, oparte na motywie heksagonu.

 • projektanci wnętrz Warszawa • Sześciokątne lampy podwieszane u sufitu powstały specjalnie do wnętrza Pop-Up Restraurant.

Sześciokątne lampy podwieszane u sufitu powstały specjalnie do wnętrza Pop-Up Restaurant.

 • projekty wnętrz Warszawa • Wykonana z pomalowanej sklejki lada „w niskiej rozdzielczości” – mebel powstały z myślą o potrzebach kelnerów, ustawiony na styku kuchni i sali jadalnej.

Wykonana z pomalowanej sklejki lada „w niskiej rozdzielczości” – mebel powstały z myślą o potrzebach kelnerów, ustawiony na styku kuchni i sali jadalnej.

 • aranżacja wnętrz Warszawa • Regał „w niskiej rozdzielczości” – mimo bardzo skomplikowanej konstrukcji – został wykonany pod naszym czujnym nadzorem przez niewykwalifikowanych stolarzy… a dokładnie przez kelnerów restauracji. Budżet na realizację nie podołałby innemu rozwiązaniu.

Wspomniany wyżej regał „w niskiej rozdzielczości” – mimo bardzo skomplikowanej konstrukcji – został wykonany pod naszym czujnym nadzorem przez niewykwalifikowanych stolarzy… a dokładnie przez kelnerów restauracji! Budżet na realizację nie podołałby innemu rozwiązaniu, a finalny mebel wykonano więcej niż przyzwoicie!

 • architekt wnętrz Warszawa • Pod ozdobną, wielokolorową tapicerką i jaskrawą lamówką skrywają się – poddane tą drogą pomysłowej renowacji – stare fotele i kanapy.

Pod ozdobną, wielokolorową tapicerką i jaskrawą lamówką skrywają się – poddane tą drogą pomysłowej renowacji – stare fotele i kanapy.

 • projektanci wnętrz Warszawa • Dysponując nawet niskim budżetem można stworzyć elegancką, nowoczesną restaurację: dowiedliśmy tego projektując restaurację typu „Pop-Up” – „Stołówkę Teatralną Meskaliny”. Na zdjęciu – wejście do restauracji. Motywy dekoracyjne spójne dla całego lokalu pojawiają się już na drzwiach wejściowych (wyklejone z folii).

Dysponując nawet niskim budżetem można stworzyć elegancką, nowoczesną restaurację: dowiedliśmy tego projektując restaurację typu „Pop-Up” – „Stołówkę Teatralną Meskaliny”. Na zdjęciu – wejście do restauracji. Motywy dekoracyjne spójne dla całego lokalu pojawiają się już na drzwiach wejściowych (wyklejone z folii).

 • projekty wnętrz Warszawa • Zaprojektowane przez nas dekoracje wnętrza restauracji: po prawej – podświetlane ramy do eksponowania plakatów teatralnych.

Zaprojektowane przez nas dekoracje wnętrza restauracji: po prawej – podświetlane ramy do eksponowania plakatów teatralnych.

Zobacz inne nasze realizacje:

Sklejka w mieszkaniu

Projekt apartamentu dla singla – cały w sklejce!

Klient oczekiwał, że znajdziemy pomysł na jego nowe nieustawne mieszkanie. Ten trzypokojowy apartament dzięki naszym zabiegom, stał się przestronnym wnętrzem z otwartą kuchnią i oryginal..

#MEBLE, #SKLEJKA, #OŚWIETLENIE, #APARTAMENT

ZOBACZ WIĘCEJ

Mały salon i dwa pokoje dziecięce

Projekt mieszkania dla rodziny z dwójką dzieci

Klienci zwrócili się do nas z prośbą o wykonanie liftingu mieszkania. Zakres projektu obejmował odświeżenie salonu, sypialni rodziców i pokoi dziecięcych – dwóch chłopców w wieku szkol..

#STYL ANGIELSKI, #MIESZKANIE, #BOAZERIA, #BIOKOMINEK, #SZTUKATERIA

ZOBACZ WIĘCEJ