O pracowni

Warszawska pracownia architektury wnętrz SZARA / studio została stworzona przez architektkę wnętrz Darię Burlińską.

Pracownia jest częścią znanego kolektywu projektowego DBWT.PL funkcjonującego na rynku od 2008 r., (m.in. produkującego autorskie oświetlenie). Założycielka pracowni jest absolwentką Wydziału Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (obecnie: Uniwersytet Artystyczny Poznań).

CZYTAJ DALEJ

Założycielka warszawskiej pracowni architektury wnętrz SZARA / studio – Daria Burlińska, absolwentka poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Doświadczenie

SZARA / studio zajmuje się aranżacją wnętrz, projektowaniem mebli na wymiar i oświetlenia. Prowadzimy szkolenia w zakresie zarządzania projektami, warsztaty kreatywne i współpracujemy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi przy konkursie Top Design Award w ramach targów Arena Design.

Mottem SZARA / studio są „wnętrza dla wymagających”.

Klientów pracowni SZARA / studio wspieramy na wszystkich etapach budowy czy remontu.

Kompleksowość

Prowadzimy projekty wnętrz kompleksowo: od idei do realizacji. Naszych klientów wspieramy na wszystkich etapach budowy czy remontu. Szczególny nacisk kładziemy na funkcjonalność oraz zastosowanie autorskich rozwiązań, takich jak zaprojektowane specjalnie do konkretnego wnętrza mebli, lamp czy innych detali.

Jak pracujemy?

Oferujemy kompleksowe usługi projektowania wnętrz – od wstępnych koncepcji aż po realizację w najdrobniejszych szczegółach.

Nasze projekty wnętrz powstają w kilku etapach:

Na początku zapoznajemy się z wytycznymi Inwestora, rozmawiamy o potrzebach, upodobaniach i możliwościach. Określamy budżet inwestycji. Na tej podstawie i po przeprowadzeniu inwentaryzacji wnętrz, opracowujemy projekt funkcjonalny. Jest to rzut pomieszczenia z rozplanowaniem funkcji wraz z planowanymi wyburzeniami i nowymi ścianami. Na tym etapie decydujemy o rozmieszczeniu mebli i sprzętów.

Po zaakceptowaniu i wyborze projektu funkcjonalnego powstają wizualizacje wnętrz, które pokazują charakter projektu, a w tym wszystkie zastosowane materiały, meble, lampy, okładziny ścienne i podłogowe, armaturę i ceramikę oraz pozostałe elementy wyposażenia.

Ostatnim etapem projektowym jest opracowanie dokumentacji projektowej w postaci szczegółowych rysunków wykonawczych. Są to dokładne rysunki techniczne, zawierające wymiary oraz opisy materiałowe i sugerowane rozwiązania konstrukcyjne. Ta precyzyjna i czytelna dokumentacja dla ekip wykonawczych, która pozwala sprawnie przeprowadzić realizację projektu.

Oferujemy również nadzór autorski nad realizacją projektu, który pozwala na uniknięcie błędów i usprawnia prace wykonawcze.

Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami, tj. z ekipami remontowymi, stolarzem, tapicerem oraz dostawcami materiałów, mebli i dodatków.

Pomagamy w opracowaniu budżetu realizacyjnego przygotowując listy zamówieniowe i zestawienia materiałowe.

architekci wnętrz SZARA / studio
Warszawa, ul. Szara 14/55
tel. +48 22 247 87 48
kom. +48 505 434 137
kontakt@szara-studio.pl

Nasza pracownia architektury wnętrz jest częścią kolektywu projektanckiego DBWT.PL